Piyasada kendini kanıtlamış makinalar ve çözümler yatırımınızı koruyabilir.

ModProcess Pack sistemi ile Satış Paketi danışmanlığı ve tasarım süreci.

ModProcess Pack, otomatik paketleme makinalarımız ve çözümlerimiz, aynı zamanda HACCP standardına sahip tam gıda işleme hattı için müşterilerinin dünya çapındaki takdirini kazanıyor. Tecrübemiz sadece makinalar konusunda değil, işletme çözümleri, çalışma ortamı ve verimlilik için de satış öncesi ve sonrası destek vermekteyiz.

Kalite Anlayışımız ve Çözüm Detaylarımız İle Üretiyoruz

1987 den beri kazandığımız tecrübe ve bilgi birikimimizi artık üretimde kullanarak en iyileri ModProcess ile hayata geçirmekteyiz.

Karton Kutu Makinası

ModBox 2500

Bilgisayar kontrollu karton kutu üretim makinası

Her ölçüden kutu stoklama problemlerinden, günün de temin zorluklarından ve satın almak zorunluğu olan minumum koli sipariş adetlerinden sizi kurtaran, anında istenilen kutu modelinde bilgisayar kontrollu makinamızla karton kutunuzu üretmenizi sağlıyoruz. ModProcess Modbox 2500 model makinamız, plaka veya sürekli form ( Zform – fanfold) halinde ki oluklu mukavvadan istenilen ölçü ve tipte karton kutu üreten bilgisayar kontrollu makinadır.

Delik hattı için dünyanın en ekonomik robotu

Dakikada 12 panele kadar hat delik makinasını besliyoruz

Hat delik makinalarında tek operatör ile bir  veya daha fazla hat delik makinasını otomatik besleme ve boşaltma istif makinası ile zaman, işcilik tasarrufu ile işlemenize kazanç sağlayacak en verimli ve en ekonomik sistemdir. Özel dizayn ve programlanabilir enine konveyörler ile istif dizilişi ile en yüksek performans
  • Tekli büyük panel istifi
  • Enine iki sıralı panel isitifi
  • Boyuna 2-4 sıralı panel istifi

13 kişi yerine 2 kişi

Biz sadece akıl kattık! Belki de dünyada ilk defa bu sistemi yaptık.

Bilgi ve tecrübemizi ortaya koyarak, 3 adet Morbidelli düz tabla Cnc'yi nerdeyse insansız çalıştırdık. İstiften otomatik olarak aldırdığımız tek taraflı mdflama önce her bir kapağın birebir etiketlerini yapıştırdık, koca paneli ters çevirdik ve 3 Morbidelli'den hangisinin işi yoksa ona otomatik gönderdik. Yıllarca membran kapak üreticilerinin hayal ettiği, az personel ile hatasız üretim artık geçmişte kaldı dememiz lazım.    
Bu ürünü sepete eklediniz: